Сьогодні свій ювілей відзначає провідний соліст Одеської Опери — Сергій Михайлович Узун!

У Одеській Опері Сергій Михайлович працює понад 20 років і за цей час здобув щиру прихильність глядачів. У репертуарі співака партії: Рамфіса («Аїда» Дж. Верді), Базиліо («Севільський цирульник» Дж. Россіні), короля Рене («Іоланта» П. Чайковського), Гудвіна («Смарагдове місто» на музику композиторів XVIII-XX ст.) і багато інших.

Сергію Михайловичу, вітаємо Вас з Днем Народження! Бажаємо міцного здоров’я, здійснення бажань і мрій. Нехай кожен день дарує безліч усмішок, натхнення до звершень і невтомного бажання творити!

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден