Інформаційне повідомлення про проведення конкурсу

Одеський національний академічний театр опери та балету оголошує конкурс на заміщення вакантної посади артиста-вокаліста (соліста) - провідного майстра сцени (1 вакансія, баритон).

Дата і місце проведення конкурсу: 18 червня 2021 року, Одеський національний академічний театр опери та балету (Одеса, пров. Чайковського, 1).

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: вища освіта другого або першого рівня відповідного напрямку підготовки (магістр або бакалавр); стаж роботи за професією артиста-вокаліста (соліста) вищої категорії не менше 5 років.

Для участі у конкурсі претендентами подаються наступні документи:

  • заява у довільній формі
  • особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою
  • копія документу, що посвідчує особу
  • копія трудової книжки (за наявності)
  • копія документу про освіту за відповідною спеціальністю
  • творче резюме

Працівники, які знаходяться з театром в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.

Конкурс проводиться в один день у два етапи:

  • Перший етап конкурсу - розгляд документів, поданих претендентами
  • Другий етап конкурсу складається з двох турів

Перший тур - виконання під рояль у глядацькій залі театру арії за вибором претендента, в якій би він міг продемонструвати повний діапазон голосу та музикальність.

Другий тур - виконання в супроводі оркестру у глядацькій залі театру одну-дві з наступних арій:

Сцена і арія Графа Ді Луна з 2-ї дії опери «Трубадур «Tutto e deserto… il ballen del suo sorriso…», арія Жермона з 2-ї дії опери «Травіата» «Di Provenza il mar, il suol…», сцена і арія Ренато з 4-ї дії опери «Бал-Маскарад», «Alzati… eri tu che macchiavi…», сцена і арія Набукко з 4-ї дії опери «Набукко «Son pur gueste mie membra… Dio di … Giuda!» Дж.Верді.

Театр не забезпечує оплату витрат, пов'язаних з проїздом та проживанням. У разі укладання трудового договору (контракту) з переможцями конкурсу театр житлом не забезпечує.

Документи для участі у конкурсі приймаються з 10.00 год. 27 травня до 17.00 год. 11 червня 2021 року за адресою: пров. Чайковського, 1 (каб.49), 65026 Одеса, та на електронну адресу operaballet.odessa@gmail.com.

Звертатися за додатковою інформацією та в обов’язковому порядку для підтвердження отримання документів театром за телефоном (048) 780 15 16.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден