Інформаційне повідомлення про проведення конкурсу

Одеський національний академічний театр опери та балету оголошує конкурс на заміщення вакантної посади артиста-вокаліста (соліста) - провідного майстра сцени (1 вакансія, баритон).

Дата і місце проведення конкурсу: 18 червня 2021 року, Одеський національний академічний театр опери та балету (Одеса, пров. Чайковського, 1).

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: вища освіта другого або першого рівня відповідного напрямку підготовки (магістр або бакалавр); стаж роботи за професією артиста-вокаліста (соліста) вищої категорії не менше 5 років.

Для участі у конкурсі претендентами подаються наступні документи:

  • заява у довільній формі
  • особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою
  • копія документу, що посвідчує особу
  • копія трудової книжки (за наявності)
  • копія документу про освіту за відповідною спеціальністю
  • творче резюме

Працівники, які знаходяться з театром в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.

Конкурс проводиться в один день у два етапи:

  • Перший етап конкурсу - розгляд документів, поданих претендентами
  • Другий етап конкурсу складається з двох турів

Перший тур - виконання під рояль у глядацькій залі театру арії за вибором претендента, в якій би він міг продемонструвати повний діапазон голосу та музикальність.

Другий тур - виконання в супроводі оркестру у глядацькій залі театру одну-дві з наступних арій:

Сцена і арія Графа Ді Луна з 2-ї дії опери «Трубадур «Tutto e deserto… il ballen del suo sorriso…», арія Жермона з 2-ї дії опери «Травіата» «Di Provenza il mar, il suol…», сцена і арія Ренато з 4-ї дії опери «Бал-Маскарад», «Alzati… eri tu che macchiavi…», сцена і арія Набукко з 4-ї дії опери «Набукко «Son pur gueste mie membra… Dio di … Giuda!» Дж.Верді.

Театр не забезпечує оплату витрат, пов'язаних з проїздом та проживанням. У разі укладання трудового договору (контракту) з переможцями конкурсу театр житлом не забезпечує.

Документи для участі у конкурсі приймаються з 10.00 год. 27 травня до 17.00 год. 11 червня 2021 року за адресою: пров. Чайковського, 1 (каб.49), 65026 Одеса, та на електронну адресу operaballet.odessa@gmail.com.

Звертатися за додатковою інформацією та в обов’язковому порядку для підтвердження отримання документів театром за телефоном (048) 780 15 16.

We use cookies.
By continuing to use our site, you consent to the processing of cookies and user data: location information; OS type and version; browser type and version; device type and screen resolution; sources of access to the site; OS language and browser; visited pages of the site and actions on them; ip-address for the purpose of site operation, retargeting, statistical research and transfer to third parties. If you do not want your data to be processed, leave the site.
I agree