Берлінський філармонічний оркестр виступить на сцені Одеського оперного театру в 2022 році

Сьогодні на прес-конференції Berliner Philharmoniker було оголошено, що свій щорічний Europakonzert оркестр під орудою Кирила Петренка зіграє в Одесі на сцені Одеської Опери навесні 2022 року.

1 травня 2022 року найвідоміший симфонічний оркестр світу - Берлінський філармонічний - відсвяткує своє 140-річчя на сцені Одеського національного оперного театру! Видатний оркестр сам виступив ініціатором приїзду до Одеси - міста, де свого часу під керівництвом Петра Столярського зародилася одна з найсильніших скрипкових шкіл світу. «Європейський концерт» - традиція, започаткована Берлінською філармонією у 1991 році, якою оркестр декларує свою позицію культурного посла світу заради цінностей мистецького та міжнародного об'єднання. "Своєю музичною діяльністю ми хочемо підкреслити культурні особливості нової реорганізованої Європи", - сказано у заяві Берлінської філармонії.

У складі близько 100 осіб під керівництвом головного диригента та художнього керівника Кирила Петренка оркестр виконає особливу концертну програму, що транслюватиметься наживо зі сцени Одеської національної опери Першим німецьким державним каналом телебачення та численними міжнародними медіа-партнерами на цілий світ. Запис концерту, за трансляцією якого щороку слідкує мільйонна аудиторія, поповнить унікальну цифрову медіатеку Берлінської філармонії.

Організаторами події з українського боку стануть ГО «Інститут Розвитку Одеси», а також Міністерство культури та інформаційної політики України, Одеський національний академічний театр опери та балету та Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти. Головним спонсором ГО "Інститут Розвитку Одеси", що заснована сім'єю Вадима Мороховського, стане ПАТ "Банк Восток".

За попередні роки Берлінський філармонічний оркестр вже відвідав з Європейським концертом Великобританію, Іспанію, Францію, Грецію, Чехію, Польщу, Росію, Італію, Швецію, Туреччину, Португалію, Угорщину та Австрію.

Майбутній концерт Берлінського філармонічного оркестру в Одесі можна буде сміливо назвати мистецькою подією століття для України. Це стане яскравим акцентом не тільки в історичному та мистецькому значенні, приверне до нашої країни і, зокрема, до Одеси увагу цілого світу, але й відкриє Україні особливі можливості розвитку дипломатичних зв'язків та культурної кооперації на новому високому міжнародному рівні.

З нетерпінням чекаємо на цю подію!

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден