Один з небагатьох людей, яких по праву можна назвати «людина світу». Життєвий шлях Маестро дуже незвичайний, він увібрав в себе культури багатьох країн. Хобарт Ерл народився у Венесуелі у родині американців та отримав на кількох континентах репутацію динамічного та захоплюючого диригента. У 2003 році Російська асоціація космонавтів назвала одну з зірок у сузір’ї Персея «Хобарт Ерл», а в 2014 році Musical America Worldwide визнала Хобарта Ерла одним з 30 «Професіоналів року».

В 1990 році, він познайомився з Одеським філармонійним оркестром, і так почалося багаторічне співробітництво, яке призвело до безпрецедентного розвитку оркестру. Маестро Ерл з Національним одеським філармонійним оркестром виступали у кращих концертних залах 15 країн світу (в тому числі Карнегі Холл, Нью–Йорк; Кеннеді Центр, Вашингтон; Мюзікферайн, Відень; Барбікен Холл, Лондон; Академія ім. Ф. Ліста, Будапешт; Філармонія, Кельн; Великий зал Московської консерваторії; зал Генеральної Асамблеї ООН; Національна Аудиторія, Мадрид, та інші).

Хобарт Ерл диригував Bilbao Symphony Orchestra (Іспанія), Віденським камерним оркестром, Віденським симфонічним оркестром Тонкюнстлер, Orchestra della Toscana (Італія), Orchestra Sinfonica Siciliana (Італія), Noord Nederlands Orkest (Голландія), Афінським державним симфонічним оркестром, Симфонічним оркестром Датського радіо, Симфонічним оркестром Краківської філармонії, Sinfonia Iuventus (Варшава),

Jerusalem Symphony Orchestra, Російським національним оркестром, Державним академічним симфонічним оркестром ім. Є. Ф. Свєтланова та іншими. Список оркестрів, якими маестро Ерл диригував у Сполучених Штатах, включає Delaware Philharmonic, Florida Philharmonic, Buffalo Philharmonic, North Carolina Symphony, San Diego Chamber Orchestra, Miami Symphony, Orchestra of the Americas.

Співпрацював із Львівським і Харківським Оперними театрами, Національною оперою України, Донбас-Оперою, Великим театром Білорусії, також здійснив кілька нових постановок у Національній опері Греції та Mythos Opera Festival (Італія).

З Національним одеським філармонійним оркестром записувався на фірмі «Naxos» і «ASV», з Державним академічним симфонічним оркестром ім. Є.Ф. Свєтланова – на фірмі «Toccata Records» і «Naxos».

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден