Лауреатка міжнародних конкурсів вокалістів ім. Антоніна Дворжака, Болонського міжнародного вокального конкурсу, австралійського конкурсу співаків IFAC HANDA, першого міжнародного конкурсу «Nomea» та отримала титул «Найкраща оперна співачка».

Солістка Німецької опери на Рейні, Національної опери Чехії, Національної опери Словаччини.

Виступає в провідних оперних театрах Чехії, Німеччини, Швейцарії та Англії, з Південночешською філармонією, Симфонічним оркестром Празького радіо, камерним оркестром Чехословаччини, Симфонічним оркестром Карлових Вар, Тюрінгенською філармонією, Люцернським оркестром артистів.

В репертуарі співачки провідні твори колоратурного оперного репертуару В. А. Моцарта, Дж. Верді, К. Монтеверді та інших. Велику увагу приділяє бароковій музиці.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден