Аспірантка Школи музики і театру Західного університету Тімішоара (Румунія). Вивчала класичний спів в Клуж-Напоці і Бухаресті.

Вона є режисеркою і директоркою Театру Утопії в Клуж-Напоці. Працює координаторкою фестивалів в Художньому театрі в Деві, Цирковій школі Тімішоара, Західному театрі і Театрі Нової хвилі в Реніце (Румунія).

В її творчому доробку робота над драматичними виставами по п'єсами Кафки і Іонеско, а також такими операми, як «Сільська честь», «Людський голос» і «Джанні Скіккі».

Шановні глядачі!
УВАГА!
На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 заходи можуть відвідувати глядачі за наявності одного з наступних документів:
- сертифікат про одержання двох доз вакцини від COVID-19 в електронному чи паперовому вигляді.
- документ, який підтверджує негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР (або негативний результат експрес-тесту на антиген до COVID-19), проведеного не більше, ніж за 72 години до відвідування події.
- документ, що підтверджує одужання від COVID-19.

Ці обмеження не застосовуються до осіб віком менше 18 років.

Документ перевірятиметься під час контролю на вході разом з придбаним квитком.

У разі відсутності вищевказаних документів глядач до театру не допускається.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден