Ізуграфова Наталія Валеріївна закінчила Одеську державну консерваторію імені А. В. Нежданової в 1986 році за спеціальністю фортепіано, клас професора В. М. Кузікової, клас концертмейстерства – Е. Б. Штейнберг.

З 1991 року працює на кафедрі оперної підготовки. Брала участь у всіх виставах кафедри із диригентами – Б. Е. Грузіним, В. В. Глушенко, І. Л. Шавруком, Я. А. Скибинським, Д. О. Сипитинером, В. Я. Василенко.Співпрацювала із режисерами В.І.Христофоровим, А. М. Зубковим, Б. І. Зайденбергом, Г. Б. Скаргой, Л. О. Глибко-Долинськой, О. В. Петрошевичем.

З 1995р. по 2003 р. працює сумісником в Одеському національному академічному театрі опери та балету. Брала участь у всіх виставах і фестивалях «Золота корона», «Оксамитовий сезон» та ін., що проводяться театром.

З 2001 року є членом Спілки театральних діячів України. Бере активну участь у виставах, фестивалях і конкурсах, що проводяться Одеською державною філармонією, академічним російським драматичним театром, ТЮЗ-ом, Одеською кіностудією та телецентром.

З 2005 року є членом Міжнародного Союзу музичних діячів. Веде активну концертну діяльність, як в Україні, так і за кордоном.Бере участь у міжнародних конкурсах та фестивалях. Є дипломантом кількох міжнародних конкурсів.

З 2015 року по цей час є генеральним корепетитором оперного фестиваля в м. Шаффгаузен (Швейцарія).Приймала участь у всіх виставах фестиваля.

З 2019 року знов працює сумісником в ОНАТОБ.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден