Солістка Australian Ballet (Мельбурн, Австралія)

Наталі Куш народилася в місті Нікополь на півдні України. Закінчила Театрально-художній коледж в місті Дніпр. Протягом двох років була солісткою балету Дніпропетровського державного театру опери та балету. Після чого навчалася у російського педагога Шиди Мубарякової в Консерваторії балету в місті Санкт-Пьолтен (Австрія). На запрошення працювала в театрах опери і балету в Магдебурзі (Німеччина) і Каїрі (Єгипет). З 2005 до 2013 року танцювала в балеті Віденської державної опери - Wiener Staatsoper (Австрія).

В репертуарі Наталі Куш сольні партії в балетах «Майерлинг», «Онєгін», «Лебедине озеро», «Ромео і Джульєтта», «Скарби світу», «Дон Кіхот». Влітку 2011 року балерина дебютувала в партії Жизелі на сцені Віденської державної опери.

«У Жизелі Наташа показала, що їй технічно підвладні всі найскладніші елементи цієї балетної партії. Заслуговує на найвищу оцінку і артистизм виконання - результат величезної багаторічної роботи Наташі над собою, коли вона цілодобово не виходила з зали. Вона володіє, безумовно, природженим талантом, але при цьому своєю власною працею вона сама «витягнула» з себе балерину. Я впевнена, що попереду у Наташі - велика кар'єра», – резюмувала після вистави «балетна мама» Наталі Куш, професор Шида Мубарякова.

У 2013 році балерину було запрошено в Queensland Ballet в місті Брисбан (Австралія) на позицію першої солістки. З 2015 року вона працює в австралійському балеті (Australian Ballet) в місті Мельбурн.

Рекомендуємо

04
Серпня
19:00
Балети
Маскарад
Арам Хачатурян
Лібрето Г. Севояна, Л. Вільвовської, М. Долгополова, Н. Риженко, В. Смирнова-Голованова по однойменній драмі М. Ю. Лермонтова.
05
Серпня
19:00
Опери
Севільський цирульник
Джоаккіно Россіні
Лібрето Чезаре Стербіні за мотивами однойменної комедії П’єра Огюста Карона де Бомарше
06
Серпня
12:00
Балети Юному глядачу
Пітер Пен (Балетна студія С. Антипової)
Музика Джоаккіно Россіні, Едварда Гріга, Лео Дуліба, Андре Мессажера, Йоганна Штрауса
06
Серпня
19:00
Балети
Таємниця Віденського лісу
Музика Ґустава Малера та Йоганна Штрауса
Балет на дві дії
Лібрето заслуженого артиста Росії Юрія Васюченка
07
Серпня
11:00
Балети Юному глядачу
Червона Шапочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика Адольфа Адана, Людвіга ван Бетховена, Джузеппе Верді, Шарля Гуно, Поля Моріа, Джоаккіно Россіні, Петра Чайковського, Йоганна Штрауса
07
Серпня
19:00
Опери
Набукко
Джузеппе Верді
Опера на 4 дії (виконується з одним антрактом)
Лібрето Темістокле Солєра
08
Серпня
19:00
Балети
Жизель
Адольф Шарль Адан
11
Серпня
12:00
Балети Юному глядачу
Чіполліно
Карен Хачатурян
12
Серпня
19:00
Балети
Крик
Музика Сержа Упена, Жерара Ванденбрука, Ервана Меллека, Джованні Солліми, Анрі Торга, Макса Ріхтера, Петериса Васкса, Ріхарда Вагнера.
15
Серпня
19:00
Опери
Трубадур
Джузеппе Верді
Лібрето Сальваторе Каммарано за однойменною драмою Антоніо Гарсіа Гутьєрреса
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден