Заслужений артист Польщі

Володар театральної музичної премії імені Яна Кіпури «Найкращий танцівник Польщі» (2014, 2017), бронзової медалі «За заслуги перед культурою «Gloria Artis» у Варшаві

Соліст Польської національної опери

Працював у Краснодарському театрі балету ім. Ю. Григоровича (2003 – 2006), Люблінському музичному театрі (2007), Польській національній опері (2007 - дотепер).

У репертуарі танцівника партії Принца Зігфріда («Лебедине озеро»), Принца Дезіре («Спляча красуня»), Ромео («Ромео і Джульєтта»), Принца Лускунчика («Лускунчик»), Солора («Баядерка»), Конрада («Корсар» А. Адана), Базіля («Дон Кіхот»), а також партії в сучасних та неокласичних виставах, як: «Анна Кареніна» «Дама з камеліями», «Сон літньої ночі», «Весна священна та багато інших.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден