ДО ОДЕСЬКОЇ ОПЕРИ ЗАВІТАВ БЕРНАР СТРУБЕР

До Одеської національної опери завітав відомий французький музикант, органiст Бернар Струбер, який перебуває в Одесі із концертами «Музика Незламності».

Пан Струбер висловив щире захоплення невпинною роботою Одеської опери під час війни, незбагненною здатністю колективу театру, попри виклики воєнного часу, втілювати у життя потужні творчі проєкти та виказав свої підтримку нашій мистецькій стійкості і прагненню продовжувати творити.

З свого боку адміністрація театру запросила Бернара Струбера до співпраці, зокрема до участі у прийдешньому фестивалі «Оксамитовий сезон в Одеській опері» . Тож, дякуємо маестро Струберу за підтримку та сподіваємося на плідне співробітництво і співтворчість.

На світлині (зліва направо) - диригент Одеської опери Ігор Чернецький, Бернард Струбер, заступник Генеральної директорки-художньої керівниці театру Сергій Мюльберг

https://www.facebook.com/OdesaOperaBallet

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден