Диск з творами П.Чайковського, записаний Борисом Блохом, тільки що був визнаний “Записом 2020 року”!

Чудова новина!

Вітаємо великого друга нашого театру Бориса Блоха, піаніста та диригента, художнього керівника Одеської Опери у 2014 -2016 рр!

Диск з творами П.Чайковського, записаний ним, тільки що був визнаний "Записом 2020 року"!!!

Ділимося цитатою з німецького видання:

«"Білі ночі", (Травень з циклу "Пори року") починається з прекрасної мелодії з проникливим мотивом, що повторюється і потім плавно розширюється до кульмінації, що надає цій сцені виразності. Гра Бориса Блоха - це витонченість і сяйво фортепіанного звучання, але він також передає безмежний спокій і пристрасть в цій музиці та подяку за неї!»

http://www.musicweb-international.com/classrev/2020/ROTY-2020.pdf?fbclid=IwAR38fSS9wg5OEnDlHcxH-ZRbZk_0USoFYqTbdC78VikSrMvW9V3hX90qpa0

На изображении может находиться: 1 человек, сидит и текст
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден