Концерти

Концерт органної музики: Голоси Перемоги

Купити квиток
Прокрутіть вниз
Тривалість

Зміст

Велична органна музика та довершений вокал наново зазвучать в Одеській опері 15 жовтня о 16:00 голосами нашої Перемоги у концерті з нагоди Дня захисників і захисниць України, який має назву «ГОЛОСИ ПЕРЕМОГИ».

Широта композиційних задумів, витончене карбування музичних образів, монументальність музики творців світової музичної класики, фундаторів органної музики І.С. Баха та Г.Ф. Генделя, світла музика примирення Ф. Мендельсона, а також твори Т. Джордані, Дж. Каччіні та Л. Луцци пролунають в цей вечір у виконанні органістки Вероніки Струк, солістів опери та оркестру.

У другом відділенні звучатиме українська музика в усій її різноманітності: духовна музика Д. Бортнянського та І. Соневицького, М. Болеми та В. Квасневського, твори засновника і легенди української класичної музики М. Лисенка, епічний розмах пісень М. Степового, поетичність та ліричність творів українського пісняра 20 сторіччя Г. Майбороди, народні пісні.

У цей вечір у супроводі органу для наших глядачів співатимуть кращі голоси Одеської опери та звучатимуть віртуозні інструментальні твори у виконанні солістів оркестру. А в майстерних руках дипломантки міжнародних конкурсів Вероніки Струк орган театру звучатиме, як цілий оркестр!

Тож, відчувайте і насолоджуйтесь голосами Перемоги разом із Одеською оперою!

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден