Концерти | Юному глядачу

Подорож в оркестр

Прокрутіть вниз
Тривалість
75 хвилин
Диригенти:
заслужений артист України Ігор Шаврук, Віталій Ковальчук
1
/

Члени постановочної групи

Авторка ідеї:
Диригент-постановник:
заслужений артист України Ігор Шаврук
Режисер-постановник:
Художник-постановник:
Художниця з освітлення:
Хореографиня:
Ведуча:

Про подію

Одеська опера запрошує маленьких глядачів та їхніх батьків в таємничий і прекрасний світ Музики!

Які захоплюючі історії про музичні інструменти, оркестр, диригента і диригентську паличку повідає автор програми і артисти театру? - про це ви дізнаєтеся, побувавши на концерті, - головне, щоб було весело! Дітям дозволяється не соромитися, сміливо відповідати на питання, підспівувати голосно і з виразом, слухати і дивитися - уважно, щоб не упустити щось важливе і цікаве. І тоді нудно не буде! Барвисте оформлення концерту, візуальним доповненням якого стануть відеоматеріали, фрагменти з мультфільмів, відмінна гра музикантів і чудова музика подарують справжню радість всім глядачам.

Концерт «ПОДОРОЖ В ОРКЕСТР» подарує всім присутнім море гарного настрою! Про складне потрібно розповідати весело, щоб підкорити найщирішу, доброзичливу і непосидючу - дитячу аудиторію! Уміння підібрати ключик до сердець дітей - особливий дар, безцінний подвійно, якщо мова йде про таку складну тему, як класична музика. Для цього потрібен нестандартний підхід, мало того, - особливий талант, яким володіють автори проекту!

За участі дитячих хорів «Перлини Одеси» і «Зернятка» (художні керівниці – Лариса Гарбуз, Анастасія Гарбуз) і оркестру театру.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден