Concert | for young viewer

Journey to the orchestra

Buy a ticket
Scroll down
Duration
75 minutes
Conductors:
Honoured Artist of Ukraine Igor Shavruk, Vitaly Kovalchuk
1
/

Production team members

Авторка ідеї:
Диригент-постановник:
заслужений артист України Igor Shavruk
Режисер-постановник:
Художник-постановник:
Художниця з освітлення:
Хореографиня:
Ведуча:

About event

Одеська опера запрошує маленьких глядачів та їхніх батьків в таємничий і прекрасний світ Музики!

Які захоплюючі історії про музичні інструменти, оркестр, диригента і диригентську паличку повідає автор програми і артисти театру? - про це ви дізнаєтеся, побувавши на концерті, - головне, щоб було весело! Дітям дозволяється не соромитися, сміливо відповідати на питання, підспівувати голосно і з виразом, слухати і дивитися - уважно, щоб не упустити щось важливе і цікаве. І тоді нудно не буде! Барвисте оформлення концерту, візуальним доповненням якого стануть відеоматеріали, фрагменти з мультфільмів, відмінна гра музикантів і чудова музика подарують справжню радість всім глядачам.

Концерт «ПОДОРОЖ В ОРКЕСТР» подарує всім присутнім море гарного настрою! Про складне потрібно розповідати весело, щоб підкорити найщирішу, доброзичливу і непосидючу - дитячу аудиторію! Уміння підібрати ключик до сердець дітей - особливий дар, безцінний подвійно, якщо мова йде про таку складну тему, як класична музика. Для цього потрібен нестандартний підхід, мало того, - особливий талант, яким володіють автори проекту!

За участі дитячих хорів «Перлини Одеси» і «Зернятка» (художні керівниці – Лариса Гарбуз, Анастасія Гарбуз) і оркестру театру.

We use cookies.
By continuing to use our site, you consent to the processing of cookies and user data: location information; OS type and version; browser type and version; device type and screen resolution; sources of access to the site; OS language and browser; visited pages of the site and actions on them; ip-address for the purpose of site operation, retargeting, statistical research and transfer to third parties. If you do not want your data to be processed, leave the site.
I agree