Інформаційне повідомлення про проведення конкурсу

Одеський національний академічний театр опери та балету оголошує конкурс на заміщення вакантних посад стажиста артиста-вокаліста (соліста)

 (сопрано, меццо-сопрано, тенор, баритон, бас)

 

Дата і місце проведення конкурсу:  2 - 10 березня 2021року, Одеський національний академічний театр опери та балету (м.Одеса, пров.Чайковського, 1)

 

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) без вимог до стажу роботи. Наявність необхідних голосових, музичних та сценічних здібностей, володіння акторською майстерністю для створення переконливих вокально-сценічних образів.

 

Для  участі у конкурсі претендентами подаються наступні документи:

- заява у довільній формі;

- особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;

- копія документу, що посвідчує особу;

- копія трудової книжки (за наявності);

- копія документу про освіту за відповідною спеціальністю;

- творче резюме;

- відеозапис виконання під рояль або з оркестром претендентом двох контрастних різнохарактерних творів (дві арії або одна арія та романс) з демонстрацією повного діапазону та музичних здібностей претендента.

Запис надсилається на електронну пошту: opera.odessa.ua@gmail.com

Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.

 

Конкурс проводиться у два етапи: 

  

Перший етап конкурсу відбудеться 02.03.2021р. - розгляд документів, поданих претендентами.

 

Другий етап конкурсу складається з двох турів.

           Перший тур відбудеться 02.03.2021р. – перегляд конкурсною комісією відеоматеріалів, наданих претендентами та відбір учасників другого туру.  

Другий тур відбудеться 10.03.2021р. у глядацькій залі театру - виконання під рояль двох контрастних різнохарактерних творів (дві арії або одна арія та романс) з демонстрацією повного діапазону та музичних здібностей претендента (можливе повторення тієї програми, що на відеозапису). За вимогою комісії можливі додаткові режисерські завдання.  

Дрес-код – зручний вільний одяг та взуття для можливості виконання акторських завдань.

За бажанням учасника другого туру, Театр забезпечує концертмейстера (можлива участь зі своїм концертмейстером).

  Театр не забезпечує оплату витрат, пов'язаних з проїздом та проживанням.

  Документи для участі у конкурсі приймаються з 10.00 год. 27 січня до 17.00 год. 23 лютого 2021 року за адресою: 65026 м.Одеса, пров.Чайковського, 1 (каб.49) та на електронну адресу operaballet.odessa@gmail.com;  

Звертатися за додатковою інформацією та в обов’язковому порядку для підтвердження отримання документів  театром за тел. (048)780-15-16  

Конкурсна комісія
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден