ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Одеський національний академічний театр опери та балету

оголошує конкурс на   заміщення вакантної посади: заступник завідувача трупи (балет) - 1 штатна одиниця.

Дата і місце проведення конкурсу: 23 лютого 2023 року об 11.00 у класі №12 Одеського національного академічного театру опери та балету (м.Одеса, пров.Чайковського, 1)

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

- заступник завідувача трупи (балет) - повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем  спеціаліста, магістра. Для бакалавра - підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією артиста балету не менше 3 років.

Для  участі у конкурсі претендентами подаються наступні документи:

- заява у довільній формі, що містить інформацію про адресу та засоби зв’язку;

- особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;

- копія документу, що посвідчує особу;

- копія трудової книжки (за наявності)або відомості про трудову діяльність;

- копія документу про освіту за відповідною спеціальністю;

- творче резюме;

- інші документи, що можуть характеризувати професійний досвід претендента, творчі досягнення, зокрема, документи про лауреатство у конкурсах, фестивалях. Конкурс проводиться в один день у два етапи:

Перший етап конкурсу - розгляд документів поданих претендентами.

Другий етап конкурсу - ознайомлення з професійними даними учасників у формі                  співбесіди.

Працівники, які перебувають у трудових відносинах з театром та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії  тільки заяву про участь у конкурсі та матеріали, що доводять професійний досвід.

Відповідальність  за  недостовірність  документів  несе претендент. Театр не забезпечує оплату витрат, повязаних з проїздом та проживанням претендентів.

У разі укладання трудового договору  (контракту) з переможцями конкурсу театр житлом не забезпечує.

Документи для участі у конкурсі приймаються за адресою: 65026 м.Одеса, пров.Чайковського, 1 (каб.49) з 3 по 17 лютого 2023 року(включно) з 11.00 до 16.00 вихідні неділя, понеділок та на електронну адресу operaballet.odessa@gmail.com ;

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Конкурс відбудеться з дотриманням усіх заходів воєнного стану.

Звертатися за додатковою інформацією та в обов’язковому порядку для підтвердження отримання документів  театром  за тел. (048)780-15-16

                                                                       Конкурсна комісія

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден