ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Одеський національний академічний театр опери та балету

оголошує конкурс на   заміщення вакантної посади: заступник завідувача трупи (балет) - 1 штатна одиниця.

Дата і місце проведення конкурсу: 23 лютого 2023 року об 11.00 у класі №12 Одеського національного академічного театру опери та балету (м.Одеса, пров.Чайковського, 1)

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

- заступник завідувача трупи (балет) - повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем  спеціаліста, магістра. Для бакалавра - підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією артиста балету не менше 3 років.

Для  участі у конкурсі претендентами подаються наступні документи:

- заява у довільній формі, що містить інформацію про адресу та засоби зв’язку;

- особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;

- копія документу, що посвідчує особу;

- копія трудової книжки (за наявності)або відомості про трудову діяльність;

- копія документу про освіту за відповідною спеціальністю;

- творче резюме;

- інші документи, що можуть характеризувати професійний досвід претендента, творчі досягнення, зокрема, документи про лауреатство у конкурсах, фестивалях. Конкурс проводиться в один день у два етапи:

Перший етап конкурсу - розгляд документів поданих претендентами.

Другий етап конкурсу - ознайомлення з професійними даними учасників у формі                  співбесіди.

Працівники, які перебувають у трудових відносинах з театром та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії  тільки заяву про участь у конкурсі та матеріали, що доводять професійний досвід.

Відповідальність  за  недостовірність  документів  несе претендент. Театр не забезпечує оплату витрат, повязаних з проїздом та проживанням претендентів.

У разі укладання трудового договору  (контракту) з переможцями конкурсу театр житлом не забезпечує.

Документи для участі у конкурсі приймаються за адресою: 65026 м.Одеса, пров.Чайковського, 1 (каб.49) з 3 по 17 лютого 2023 року(включно) з 11.00 до 16.00 вихідні неділя, понеділок та на електронну адресу operaballet.odessa@gmail.com ;

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Конкурс відбудеться з дотриманням усіх заходів воєнного стану.

Звертатися за додатковою інформацією та в обов’язковому порядку для підтвердження отримання документів  театром  за тел. (048)780-15-16

                                                                       Конкурсна комісія

We use cookies.
By continuing to use our site, you consent to the processing of cookies and user data: location information; OS type and version; browser type and version; device type and screen resolution; sources of access to the site; OS language and browser; visited pages of the site and actions on them; ip-address for the purpose of site operation, retargeting, statistical research and transfer to third parties. If you do not want your data to be processed, leave the site.
I agree