Інформація щодо заходів, направлених на відновлення роботи театру

Театр здійснює підготовчі дії, направлені на відновлення роботи (вихід з простою), для чого з'ясовується хто з артистів матиме  можливість працювати. Адже, згідно п.3 Постанови Кабінету Міністрів України 481 від  26.04.2022 р., у разі перебування працівників державної установи у робочий час за кордоном, без  відповідного рішення керівника цієї установи, є порушенням трудової дисципліни.

Тому, працівникам театру пропонується після отримання повідомлення про початок роботи театру, або розпочати працювати на умовах неповного робочого часу, або - направити адміністрації одну із заяв: про надання творчої відпустки тривалістю 75 календарних днів  або  відпустки на необмежений термін без збереження заробітної плати, або - про тимчасове (до закінчення війни) припинення трудових відносин. Ні один з цих варіантів не передбачає звільнення працівника.

3а додатковою інформацією звертайтесь до помічниці генеральної директорки - художньої керівниці ОНАТОБ з юридичних питань Пущиної Людмили Іванівни за телефоном 067 945 73 22.

З повагою, Адміністрація театру

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден