Із сумом повідомляємо, що сьогодні на 76 році пішов з життя Анатолій Іванович Бойко

Із сумом повідомляємо, що сьогодні на 76 році пішов з життя Анатолій Іванович Бойко - народний артист України, видатний оперний співак.

З 1972 — соліст Одеського театру опери та балету. За чотири десятиліття Анатолій Іванович виконав всі провідні басові партії, про які тільки може мріяти співак: Феррандо («Трубадур»), Борис («Борис Годунов»), Іван Хованський ( Хованщина»), Кончак і Галицький («Князь Ігор»), Алеко («Алеко»), Сальєрі («Моцарт і Сальєрі»), Собакін ( «Царська наречена»), Рене («Іоланта»), Гремін («Євгеній Онєгін»), Тібо («Орлеанська діва»), Мефістофель («Фауст»), граф Монтероне («Ріголетто»), Петро I («Петро I»), Батько («Катерина»).

Анатолій Іванович до останнього продовжував віддано служити мистецтву, радуючи публіку своїм блискучим талантом.

Висловлюємо щирі та глибокі співчуття рідним та близьким!

Це величезна втрата для музичного світу та для всіх нас!

Творчість Анатолія Івановича Бойко та світла пам’ять про нього назавжди залишаться у наших серцях!

Прощання відбудеться у театрі, у четвер, 18 лютого, з 11 до 12 години.
Возможно, это изображение (1 человек)
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден