Концерт «La Perla Barocca» в рамках проєкту «Одеська Опера в палацах та музеях»

У приміщенні собору Пресвятої Діви Марії відбувся концерт «La Perla Barocca». В рамках проєкту «Одеська Опера в палацах та музеях» у старовинному соборi звучали кращі зразки класичної музики XIV-XVIII століть.

У супроводі органу свою творчість слухачам дарували провідні солісти Одеського національного академічного театру опери та балету: заслужені артистки України Олена Стародубцева та Наталія Ютеш (авторки ідеї), Олександр Стрюк, Таїсія Шафранська, Василь Добровольський, Олександр Прокопович та Марина Годулян. Скрипкові та віолончельні номери надзвичайної краси звучали у виконанні вихованців Одеського державного музичного ліцею ім. професора П. С. Столярського Кирила Бендерова та Володимира Калашніка. Ведуча концерту - Юлія Юрчак, концертмейстер - Наталія Ізуграфова. «Одеська Опера в палацах та музеях» - це унікальна можливість чути класичну музику у майстерному виконанні провідних солістів Одеської Опери за межами театру. Наступні концерти “La Perla Barocca” відбудуться у березні в одеському Будинку вчених та у квітнi у євангелічно-лютеранському соборi Святого Павла (Кірха).

La Perla Barocca Odessa Opera
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден