Народження світової прем’єри – “Катерина”

Під наглядом режисерки-постановниці Оксани Тараненко, диригента Віталія Ковальчука та асистентки режисерки Тамари Форсюк, тривають сценічні репетиції опери Олександра Родіна «Катерина».

Провідні солісти Одеської Опери перевтілюються у відомі образи одноіменної поеми Тараса Шевченка «Катерина». Свої режисерські задуми втілює Оксана Тараненко, майстерно демонструючи артистам нюанси виконання тих чи інших ролей. Разом з тим відточується і технічна складова: працівники сцени слідкують за роботою унікального поворотного кола, виготовленого для вистави.

Нагадаємо, світова прем‘єра опери Олександра Родіна «Катерина» відбудеться 26, 27 березня 2022 року. Квитки вже у продажу.

Репетиции Катерины Александра Родина
Репетиции Катерины Александра Родина
Репетиции Катерины Александра Родина
Репетиции Катерины Александра Родина
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден