НОВОРІЧНА ФЕЄРІЯ З МРІЄЮ ПРО ПЕРЕМОГУ РОЗЧИНИЛА ДВЕРІ У 2023 РІК!

30 та 31-го грудня Одеський національний театр опери та балету був справді сповнений новорічною феєрією, адже саме таку назву – «Новорічна феєрія» носила святкова концертна програма театру.

Наразі для нашої театральної сім'ї зустрічати зимові свята у родинній атмосфері, разом із глядачами стало вже доброю традицією. І цей рік, попри все, не став виключенням, адже ми переконані: війна не скасовує свят, бо мистецтво також є супротивом!

Концерту передував вернісаж «Театр: Мальовничі сезони» - спільний проєкт театру із Південноукраїнським національним педагогічним університетом, який представив твори викладачів та студентів художньо-графічного факультету, що втілили у своїх картинах культурний код Одеської опери.

Наша творча команда підготувала особливу святкову програму з найскравіших вокальних та балетних номерів – фаворитів глядачів, а також прем'єрних показів! Різноманіття вокальних і хореографічних концертних виступів було пронизано спільною ідею жаги до життя та мрією про Перемогу, сповнено оптимізму і яскравих емоцій.

У цей вечір артисти та глядачі об'єдналися заради Перемоги, щоб разом загадати головне бажання всіх українців! Фінальна пісня «Happy New Year», виконана українською та англійською мовами, звучала урочисто та зворушливо водночас та була сповнена надією та вірою у переможне майбутнє.

Цей концерт став символічною даниною нашим воїнам – героям, що мужньо захищають Україну. Саме їм та нашим славним ЗСУ ми завдячуємо за життя, за змогу творити і дарувати мистецтво людям.

Нехай ця мистецька подія, що завершила важкий 2022 рік, стане символом нашої Перемоги й прикладом єдності і незламності духу української нації.

Слава Україні!

https://www.facebook.com/OdesaOperaBallet

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден