НОВОРІЧНА ФЕЄРІЯ З МРІЄЮ ПРО ПЕРЕМОГУ РОЗЧИНИЛА ДВЕРІ У 2023 РІК!

For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

30 та 31-го грудня Одеський національний театр опери та балету був справді сповнений новорічною феєрією, адже саме таку назву – «Новорічна феєрія» носила святкова концертна програма театру.

Наразі для нашої театральної сім'ї зустрічати зимові свята у родинній атмосфері, разом із глядачами стало вже доброю традицією. І цей рік, попри все, не став виключенням, адже ми переконані: війна не скасовує свят, бо мистецтво також є супротивом!

Концерту передував вернісаж «Театр: Мальовничі сезони» - спільний проєкт театру із Південноукраїнським національним педагогічним університетом, який представив твори викладачів та студентів художньо-графічного факультету, що втілили у своїх картинах культурний код Одеської опери.

Наша творча команда підготувала особливу святкову програму з найскравіших вокальних та балетних номерів – фаворитів глядачів, а також прем'єрних показів! Різноманіття вокальних і хореографічних концертних виступів було пронизано спільною ідею жаги до життя та мрією про Перемогу, сповнено оптимізму і яскравих емоцій.

У цей вечір артисти та глядачі об'єдналися заради Перемоги, щоб разом загадати головне бажання всіх українців! Фінальна пісня «Happy New Year», виконана українською та англійською мовами, звучала урочисто та зворушливо водночас та була сповнена надією та вірою у переможне майбутнє.

Цей концерт став символічною даниною нашим воїнам – героям, що мужньо захищають Україну. Саме їм та нашим славним ЗСУ ми завдячуємо за життя, за змогу творити і дарувати мистецтво людям.

Нехай ця мистецька подія, що завершила важкий 2022 рік, стане символом нашої Перемоги й прикладом єдності і незламності духу української нації.

Слава Україні!

https://www.facebook.com/OdesaOperaBallet

We use cookies.
By continuing to use our site, you consent to the processing of cookies and user data: location information; OS type and version; browser type and version; device type and screen resolution; sources of access to the site; OS language and browser; visited pages of the site and actions on them; ip-address for the purpose of site operation, retargeting, statistical research and transfer to third parties. If you do not want your data to be processed, leave the site.
I agree