Одеська опера відкрилася для глядачів

17 червня в Одеській Опері відбулося відновлення показу вистав.

Нині вистави театру присвячують Збройним Силам України, завдяки яким вибаглива театральна публіка може йти до театру, а артисти дарувати їм свою творчість. З перших оркестрових акордів глядацька зала піднялася, адже відкрили концерт урочистим виконанням Державного Гімну України.

Вечір відкриття Театру відбувся під орудою диригентів театру: головного диригента В’ячеслава Чернухо-Воліча, заслуженого артиста України Ігоря Чернецького та митця, який вперше виступив на сцені як диригент Театру - Володимира Врублевського.

Надзвичайно насичена програма концерту “Опера Гала” звучала у виконанні артистів хору та оркестру Одеської національної опери.

Свою любов і творчість глядачам дарували: народна артистка України Лариса Зуєнко, заслужені артисти України Тетяна Спаська, Олег Злакоман, Владислав Горай та Дмитро Павлюк, соліст Метрополітен-опера, Віденської державної опери, театру Ла Скала Віталій Білий, лавреати міжнародних конкурсів Юлія Терещук, Марина Наймитенко, Ганна Літвінова, Олександр Прокопович, Катерина Цимбалюк, Ілля Марків, Віктор Шевченко та Богдан Панченко. Концерт “Опера Гала” - це втілення режисерських задумів Павла Кошки та художніх образів головного художника театру - Ігоря Анісенка.

Браві усім причетним до створення урочистої події - відновлення показу вистав та концерту “Опера Гала”! Дякуємо ЗСУ за безпечний час без тривог! Ми ствердні в тому, що відновлення показу вистав у театрі, в серці Одеси - це маяк бажаної Перемоги!

Допоки б’ється серце Одеської Опери - живе Одеса та Україна: вільна, сильна, незалежна та непереможна!

До нових зустрічей в Одеській Опері!

Фото: Юрій Литвиненко

Odessa Opera reopening 17 June 2022
Odessa Opera reopening 17 June 2022
Odessa Opera reopening 17 June 2022
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден