Оновлена версія балету “Дон Кіхот”

13 серпня Одеська національна опера представить глядачу прем’єру - оновлену версію балету “Дон Кіхот”. Автори хореографічної редакції - виконуючий обов’язки художнього керівника балетної трупи, заслужений артист України Гаррі Севоян та асистентка балетмейстера Яніна Кисельова.

«Оновлена версія балету “Дон Кіхот” більш емоційна, лаконічна, імпульсивна та цілісна, а перегляд вистави однозначно відбуватиметься на одному диханні» - зазначає виконуючий обов’язки художнього керівника балетної трупи, заслужений артист України Гаррі Севоян.

Квитки вже доступні у продажу в касах та за посиланням:

https://operahouse.od.ua/events/don-quixote/

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден