Віктор Пелих вперше виступить з Угорським танцем у “Лебединому Озері”

Сьогодні, 21 серпня у балеті Петра Ілліча Чайковського Лебедине Озеро, який пройде під керівництвом заслуженого артиста України Ігоря Чернецького о 19:00, Віктор Пелих вперше виконає Угорський танець (у парі з Єлизаветою Савіною).

Солісти у цьому спектаклі

Одетта/Одiлiя: Ярина Котис, Зiгфрiд: Олександр Омельченко, Ротбарт: Дмитро Шарай, Блазень: Денис Черняк, Pas de trois: Олександра Воробйова, Ольга Воробйова та Даниїл Пащук, Іспанський танець: Олена Пономарьова, Христина Ветчинкiна, Крiстiан Нiкулиця та Дмитро Бартош, Неаполитанський танець: Марина Стрижакова та Микола Воріводін.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден