І диригентський майстер-клас Оксани Линів відбудеться з 27 по 31 жовтня 2021

З 27 по 31 жовтня 2021 року вперше в історії Одеського національного академічного театру опери та балету відбудеться І диригентський майстер-клас видатної диригентки, головної запрошеної диригентки театру Оксани Линів (Україна, Австрія, Німеччина).

На вас очікують 4 дні практики і особистого спілкування з майстринею, робота з оркестром та солістами Одеської опери, святковий гала-концерт, а на найталановитіших – участь у виставах театру.

У майстер-класі можуть брати участь як українські диригенти так і громадяни інших країн, які навчаються або мають вищу освіту відповідного напряму підготовки без вимог до стажу роботи. Віковий ценз для учасників від 18 років на момент проведення заходу.

Форма участі може бути Активною (відвідування лекції Оксани Линів, індивідуальні заняття з диригенткою під фортепіано та оркестр, участь у гала-концерті, надання відеозаписів індивідуальних занять) та Пасивною (відвідування лекції Оксани Линів, присутність на індивідуальних заняттях майстрині з активними учасниками під фортепіано та з оркестром у якості спостерігача).

Прийом документів на участь у майстер-класі буде завершено 27 вересня 2021 року.

З детальною інформацією можна ознайомитися за посиланням.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден