Спадщина.UA – визначні оперні та симфонічні твори українських композиторів

Ми підготували для вас цілу скриньку коштовностей зі скарбниці укранської музики: арії та дуети з опер "Богдан Хмельницький", "Назар Стодоля" К.Данькевича, "Украдене щастя" Ю.Мейтуса, "Листи кохання" В.Губаренка, "Тарас Бульба" М.Лисенка, "Милана" Г.Майбороди, оркестрові твори М.Скорика, А.Кос-Анатольського, Л.Колодуба.

26 грудня о 18.30 на вас чекають зворушливі, героїчні, романтичні твори у виконанні оркестру Одеської Опери під керівництвом Віталія Ковальчук у поєднанні з вишуканим мистецтвом танцю у виконанні провідних артистів балетної трупи театру: заслуженого артиста України Сергія Доценка та Анастасії Корно. У концерті задіяні молоді талановиті солісти театру: Анастасія Голуб, Марина Наймитенко, Аліна Ткачук, Таїсія Шафранська, Віктор Шевченко, Олег Злакоман, Богдан Панченко, Олександр Стрюк.

Ця програма є винятковою та унікальною тим, що в ній зібрані видатні оперні та симфонічні твори українських композиторів саме 19- 20 століть. Свіже режисерське рішення Павла Кошки у синтезі з сучасним художнім оформленням Ігоря Анісенка, світловим дизайном Світлани Каганович та відеографією Руслана Ісауленко створить цілковито новий погляд на українські музичні традиції.

 

На изображении может находиться: 1 человек, текст
1
/

Шановні глядачі!
УВАГА!
На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 заходи можуть відвідувати глядачі за наявності одного з наступних документів:
- сертифікат про одержання двох доз вакцини від COVID-19 в електронному чи паперовому вигляді.
- документ, який підтверджує негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР (або негативний результат експрес-тесту на антиген до COVID-19), проведеного не більше, ніж за 72 години до відвідування події.
- документ, що підтверджує одужання від COVID-19.

Ці обмеження не застосовуються до осіб віком менше 18 років.

Документ перевірятиметься під час контролю на вході разом з придбаним квитком.

У разі відсутності вищевказаних документів глядач до театру не допускається.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден