Про розповсюдження недостовірної інформації

Останніми днями деякі телеграм-канали поширюють фейкову інформацію про те, що в Одеському оперному театрі нібито розміщується штаб Територіальної оборони міста. Подібні заяви вже лунали і стосувались Одеської кіностудії, шкіл і лікарень.

Зі всією відповідальністю заявляємо, що це не відповідає дійсності.

17 червня театр відкрив двері для глядачів, його відвідують численні вітчизняні та іноземні журналісти, що було б неможливим, якби в будівлі розміщувалися військові.

Ми закликаємо всіх думаючих людей не вестися на ворожі провокації. Наша Опера, де зараз відбуваються вистави, репетиції, втілюються нові проєкти – це мистецький, а не військовий фронт.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден