Продаж квитків на ПРЕМ’ЄРУ ОПЕРИ “КАТЕРИНА”!

В дні державних свят Одеська національна опера відкрила продаж квитків на прем’єру опери О. Родіна “Катерина”, яка відбудеться 17 та 18 вересня.

Це наймасштабніша за часів незалежної України постановка театру. Ідея створення унікального сучасного оперного твору належить генеральній директорці-художній керівниці Одеської Опери Надії Бабіч. Керівництво театру та творча група вирішили поставити абсолютно нову оперу, замовивши оперу сучасному композитору Олександру Родіну.

В основу опери покладено сюжет однойменної поеми Тараса Шевченка «Катерина». Однак команда постановників, працюючи над оперою, зуміла створити абсолютно унікальний, сучасний мистецький продукт: символізм, переміщення у часі, традиції, обряди, містика, сучасні візуальні рішення і головне – музика, яку ще не чув світ.

17-18 вересня, 18:00 - світова прем’єра опери О. Родіна “Катерина”

Квитки в касах та за посиланням: https://operahouse.od.ua/events/kateryna/

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден