Рік починається з «Музики кохання»

2 січня Одеська Опера запросила глядачів поринути у світ найніжніших почуттів і музики! На сцені  оркестр під орудою диригента Віталія Ковальчука і неперевершені солісти: заслужений артист України Владислав Горай, Марина Наймитенко, Надія Сичук, Аліна Ткачук, Анастасія Голуб, Таїсія Шафранська, Влада Коєва, Василь Добровольський, Богдан Панченко, Павло Смирнов та Олексій Фатєєв.

Романтичну і водночас жартівливу концертну програму «Музика кохання» створили: режисер Павло Кошка, художник  Ігор Анісенко, художниця освітлення  Світлана Каганович.

Фоторепортаж: Володимир Екимбашян

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден