Сердечно вітаємо з днем народження режисера, балетмейстера, хореографа-постановника Георгія Ковтуна!

Сердечно вітаємо з днем народження режисера, балетмейстера, хореографа-постановника, нашого земляка Георгія Ковтуна!

️Щиро бажаємо міцного здоров'я, благополуччя, творчої наснаги та радості, подальших перемог і втілення в життя всіх задумів і починань!

Репертуар Одеської Опери включає унікальні постановки Георгія Ковтуна: балети І. Стравінського "Жар-птиця" та "Весна Священна" (прем'єра у червні 2013 року в рамках ІІ Міжнародного фестивалю мистецтв в Одеській опері), опера - балет В. Губаренка "Вій" (вересень 2014 р.) та опера Ж.Бізе "Кармен" (червень 2015 р.)

Раді повідомити, що ці вистави найближчим часом повернуться на сцену нашого театру!

А поки що повні версії вистав можна подивитися у записі на нашому You Tube каналі: "Вій" https://www.youtube.com/watch?v=cRfDfWKfpwM "Кармен" https://www.youtube.com/watch?v=kCLFpTxYDP8

  Возможно, это изображение (3 человека и в помещении)
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден