Сучасні постановки балету, опери та одна з наймасштабніших оперних вистав Театру!

Цього тижня Одеська Опера запрошує:

22 липня, 18:00 - опера К. В. Глюка “Орфей і Еврідіка”

Відомий герой давньогрецького міфу спробує врятувати свою кохану за допомогою подорожі віртуальною реальністю. Чи будуть закохані разом, чи назавжди залишаться на межі реального та віртуального? Побачите на власні очі в сучасній постановці Одеської національної опери!

Квитки:  https://operahouse.od.ua/events/orfeo-ed-euridice/

23 липня, 18:00 - балет А. Хачатуряна “Маскарад”

Вражаючі костюми, багатство світла та гігантське дзеркало, яке зберігає безліч таємниць, в розкішній постановці балету А. Хачатуряна “Маскарад”

Квитки: https://operahouse.od.ua/events/maskarad/

24 липня, 16:00 - опера Дж. Верді “Аїда”

Вистава, яка втілила у собі все, що нестримно притягує до себе глядача: любов і пристрасть, сильні характери героїв, емоційне багатство музики!  Монументальні декорації, автентичні костюми Давнього Єгипту з перших оркестрових акордів захоплюють глядача в драматичному сюжеті про любов, яка не знає перешкод.

Квитки:  https://operahouse.od.ua/events/aida/

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден