СВІТ СКОВОРОДИ В ОДЕСЬКІЙ ОПЕРІ

3 грудня виповнилося 300 років з Дня народження того, кого світ ловив, та не спіймав - видатного українського мандрівного філософа-містика, поета та композитора Григорія Сковороди.

Цього дня в Одеській опері відбувся мистецько-просвітницький проєкт “Філософія щастя” під керівництвом заслуженого артиста України, диригента Ігоря Чернецького.

Музично-поетичний світ Сковороди прозвучав у літургійній музиці митця та його послідовників, в українських народних піснях, музичних номерах з опери М. Лисенка “Наталка Полтавка” та творчості сучасних українських композиторів.

Мистецько-просвітницький проєкт “Філософія щастя” увінчала низка яскравих музичних номерів під орудою хормейстера Юрія Кучурівського у виконанні камерного хору театру та солістів хору - Сергія Заріцького та Юлії Тимакової.

У супроводі струнного квартету чудову музичну мовою Григорія Савовича цього дня передавали глядачеві солісти опери - Марина Наймитенко, Василь Добровольський, Юлія Субботіна, Олександр Прокопович та Сергій Красних. Флейта, улюблений інструмент Сковороди, лунала цього вечора завдяки солісту оркестру Василю Молчанову.

На завершення концерту вдячна публіка обдарувала артистів щедрими, тривалими оплесками та словами вдячності за таке актуальне сьогодні “сковородинське” слово.

Вітаймо країну з цією знаменною датою! Нехай в житті кожного з нас оселиться омріяне Сковородою щастя, любов і, така бажана філософія української свободи!

Фото Володимира Екимбашяна

https://www.facebook.com/OdesaOperaBallet

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден