ТЕАТРАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО ЗІ СВІТОВОЮ ОПЕРНОЮ СПІЛЬНОТОЮ ТРИВАЄ

22-го грудня відбудеться показ опери Дж. Пуччіні "Мадам Баттерфляй", присвячений вшануванню пам’яті Джакомо Пуччіні та Соломії Крушельницької, адже саме цього дня світ відзначає день народження композитора (164 роки). А ще вистава є присвятою українській та світовій легенді оперного співу Соломії Крушельницькій - "найпрекраснішій та найчарівнішій Батерфляй" за визначенням маестро, 150-ті роковини якої святкуємо у 2022 році.

Цього разу репертуарна вистава театру пройде за підтримки Comitato Nazionale Promotore delle celebrazioni Pucciniane ("Комітету з підготовки та організації святкування ювілею Пуччіні".Президент - Альберто Веронезі, Італія). Партнерами проєкту виступлять Societa Melodrammatica Internazionale (Італія) та Kitakyushu city opera (Японія) - Міжнародне мелодраматичне товариство та опера міста Кітакюсю.

Квитки за посиланням https://operahouse.od.ua/afisha/

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден