У четвер, 3 грудня, на церемонії вручення нагород ІІІ-го Всеукраїнського фестивалю-премії “GRA” у Києві вистава Одеської Опери “La Traviata” отримала диплом як “Найкраща вистава у жанрі опери/оперети/мюзиклу”!!!

Прекрасна новина!!!

У четвер, 3 грудня, на церемонії вручення нагород ІІІ-го Всеукраїнського фестивалю-премії "GRA" у Києві вистава Одеської Опери "La Traviata" отримала диплом як "Найкраща вистава у жанрі опери/оперети/мюзиклу"!!!

Пишаємося цим!

Вітаємо коллектив театру, диригента-постановника В'ячеслава Чернухо-Воліча, режисера - постановника Євгена Лавренчука, диригентку Маргариту Гринивецьку, хормейстера - постановника Валерія Регрута, художника- постановника Єфіма Руаха, художницю зі світла Наталію Гара, технічні служби та всю творчу групу вистави "La Traviata"! Особлива подяка керівництву театру і в першу чергу Генеральній директорці Надії Матвіївні Бабіч за підтримку та сприяння новим творчим проектам!

Радіємо, приймаємо вітання від усіх та святкуємо разом!

 

   
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден