Концерти

Гала-концерт III міжнародного хореографічного конкурсу “Балетні сезони в Одесі”

Купити квиток
Прокрутіть вниз
Тривалість
2 години 30 хвилин (включно з антрактом)

Про подію

В концерті приймають участь переможці конкурсу з Чехії, Словаччини, США та 7 міст України.
Переможці продемонструють глядачам варіації з балетів світової класики та доторкнуться до душі новаторськими номерами сучасної хореографії.
Режисер концерту - Тетяна Подерська. Ведуча - Ельвіра Паламарчук. Директор і художній керівник комунальної спеціалізованої мистецької хореографічної школи м. Одеси, голова оргкомітету конкурсу - Оксана Книжник.

Рекомендуємо

02
Липня
19:00
Концерти
Romeo and Juliet. Вічна історія кохання
У програмі сюїта з балету «Ромео і Джульєтта» С. Прокоф’єва, фрагменти з опери «Ромео і Джульєтта» Ш. Гуно, увертюра-фантазія «Ромео і Джульєтта» П. І. Чайковського
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден