Концерти

Звітний концерт хореографічної школи

Купити квиток
Прокрутіть вниз
Тривалість
2 години 30 хвилин

Зміст

Про подію

Звітний концерт комунальної спеціалізованої мистецької хореографічної школи м. Одеси.
Концерт присвячений 30-річчю незалежності України.
Зразковий ансамбль класичного танцю "En L'air" підготував урочистий і вишуканий номер класичного танцю у постановці заслуженого артиста України, завідуючого балетною трупою театра Гаррі Севояна. Номер буде подарунковою прем'єрою до свята.
Учні школи здивують глядачів різноманітністю вариацій з балетів, номерами сучасної та народної хореографії та атмосферою свята.
Режисер концерту - Тетяна Подерська. Ведуча - Ельвіра Паламарчук. Директор і художній керівник комунальної спеціалізованої мистецької хореографічної школи м. Одеси - Оксана Книжник.

Рекомендуємо

02
Липня
19:00
Концерти
Romeo and Juliet. Вічна історія кохання
У програмі сюїта з балету «Ромео і Джульєтта» С. Прокоф’єва, фрагменти з опери «Ромео і Джульєтта» Ш. Гуно, увертюра-фантазія «Ромео і Джульєтта» П. І. Чайковського
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден