Урочистий концерт “Опера Гала”

17 червня о 18:00, артисти Театру представлять глядачам яскраві арії, блискучі дуети та хорові номери з відомих оперних вистав українських та зарубіжних композиторів.

Солісти, хор та оркестр звучатимуть під орудою головного диригента В’ячеслава Чернухо-Воліча, заслуженого артиста України Ігоря Чернецького та диригента Володимира Врублевського, який в цей важливий день вперше постане за диригентським пультом, як диригент Одеської Опери.

Солісти:

народна артистка України Лариса Зуєнко

заслужені артисти України Тетяна Спаська, Олег Злакоман, Владислав Горай та Дмитро Павлюк

соліст Метрополітен-опера, Віденської державної опери, театру Ла Скала Віталій Білий

лауреати міжнародних конкурсів Юлія Терещук, Марина Наймитенко, Ганна Литвинова, Катерина Цимбалюк, Ілля Марків, Віктор Шевченко та Богдан Панченко

Режисер - Павло Кошка

Художник - головний художник театру Ігор Анісенко

Концерт “Опера Гала” — це перш за все присвята Збройним Силам України, завдяки яким українські музи не стихають ні на мить!

Слава Героям України!

До зустрічі в Одеській Опері!

Квитки за посиланням.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден