В ОДЕСЬКІЙ ОПЕРІ ВІДБУЛАСЯ ПЕРЕДНОВОРІЧНА ПОДОРОЖ МАЛЕНЬКОГО МУЗИКАНТА

24-го грудня завершився цикл освітньо-мистецьких програм «Подорож маленького музиканта» – 2022.

Яскравий, святковий, емоційний перформенс представили юним глядачам солісти опери Марина Наймитенко та Богдан Панченко, солістка балету Ольга Воробйова і артисти оркестру театру під вишуканим проводом музикознавиці, улюблениці малечі Людмили Сергійчук!

По закінченні лунали слова вдячності від юних глядачів та їх батьків, а найбільш активні шанувальники театру, що відвідали майже усі програми циклу та прослухали символічний мистецький курс, отримали відповідні «Сертифікати маленького музиканта» Одеської опери. На додаток партнери театру – кампанія «Helthy choice» (Здоровий вибір) презентувала глядачам різноманітні шоколадні вироби «Солодкі сертифікати маленького музиканта», що створені виключно з натуральних, корисних інгредієнтів, адже у стінах нашого театрального храму у жодному випадку неприпустимі ніякі підробки і, насамперед, у мистецтві!

Вже 21 січня стартує цикл освітньо-мистецьких програм-2023 і наш «Маленький музикант» вирушить у нову мистецьку подорож! Тож, сподіваємося, ви - з нами!

https://operahouse.od.ua/afisha/

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден