Важливо! Робота театру і правила відвідування під час карантину!

Шановні наші глядачі! Друзі!

Згідно з Постановою КМУ №641 https://www.kmu.gov.ua/news/z-1-serpnya-pochinayut-diyati-novi-pravila-adaptivnogo-karantinu, 9 жовтня Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одесу було віднесено до «Помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19.  

Новий розподіл набуде чинності з 00:00 години 12 жовтня 2020 р.

Відповідно до Постанови, відносячись з повагою до наших глядачів, ми строго дотримуємось вимог санітарної безпеки: масковий режим, температурний скринінг, регулярна дезінфекція приміщення, і, в даний час, при розміщенні в глядацькій залі відводиться 20 м2 на одну особу. Ми турбуємося про здоров'я всіх тих, хто знаходиться в театрі, тому робимо все для безпеки.

  Колектив театру щиро вдячний всім глядачам і друзям театру, які залишалися з нами в цей непростий для всіх період.

Ми працюємо для Вас з великим бажанням і задоволенням і сподіваємося на Ваше розуміння!

 

Під час дії карантинних обмежень вистави розпочинатимуться о 18.30 та будуть проходити без антракту. Середня тривалість вистав – до 1 години 30 хвилин.  

Нагадуємо нашим глядачам, які придбали квитки на вистави театру, що мали проходити з 12 березня по 30 квітня:  

Придбані Вами раніше квитки:

1. Дійсні на ті ж вистави. 2. З придбаними раніше квитками можна відвідати будь-яку виставу (концерт) репертуару театру протягом 211-го театрального сезону (до червня 2021 і окрім вистав, що відбудуться з 20.12.2020 по 14.01.2021).  

У  зв’язку з діючими правилами розміщення глядачів, кількість місць у залі обмежена. Тому просимо Вас заздалегідь повідомити про Ваше бажання відвідати певну виставу за телефонами:

‎+38-048-780-15-09, ‎+38-048-780-15-28, ‎+38-048-780-15-38 (вівторок-неділя, з 11:00 до 17:00)

  або написати на електронну пошту:

odtobmanager@gmail.com, opera.kassa@gmail.com

В листі просимо вказувати Ваш номер телефону для зв’язку.

Тим глядачам, які вирішили повернути квитки до каси театру, повідомляємо, що повернення коштів за раніше придбані квитки можливе при наявності квитків (роздрукованих електронних квитків), документу, що засвідчує особу, касового чека (якщо квитки придбані в касі театру)

  Тільки ставлячись один до одного з розумінням, повагою, дотримуючись протиепідемічних правил, надаючи підтримку один одному, ми впораємося з випробуванням, яке стосується всіх нас.

 

Будьте здорові!

З повагою, адміністрація театру.
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден