Відбулась прем’єра онлайн-концерту “Український вимір”

4 червня відбулась прем'єра онлайн-концерту “Український вимір”. В цей вечір глядачі з будь-якого куточку світу змогли стати учасниками свята української музики в Одеській національній опері.

Концерт розпочався урочистим виконанням твору Д. Крижанівського “Реве та стогне Дніпр широкий”.  Саме цей твір в усі часи залишається потужним культурним щитом для української нації.

Під час концерту звучали номери з найвідоміших українських вистав, а також з опери, прем'єру якої з нетерпінням очікують усі, адже тепер “Катерина” Олександра Родіна набула ще глибшого змісту та сенсу для кожного українця.

Концерт “Український вимір” відбувся під орудою головного диригента театру Вячеслава Чернухо-Воліча та заслуженого артиста України Ігоря Чернецького.

В концерті взяли участь солісти опери: народний артист України Василь Навротський, заслужені артисти України Владислав Горай, Олег Злакоман та Дмитро Павлюк; соліст Метрополітен-опера, театру Ла Скала, Віденської державної опери - Віталій Білий; лавреати міжнародних конкурсів Юлія Терещук, Марина Наймитенко, Ганна Литвинова, Богдан Панченко,  Ілля Марків; солісти балету - Анастасія Корно та Данило Пащук, а також хор та оркестр Одеської національної опери.

Онлайн-концерт “Український вимір” реалізовано з ініціативи генеральної директорки-художньої керівниці театру Надії Бабіч у плідній співпраці професійної творчої команди: головного диригента театру В’ячеслава Чернухо-Воліча, головного хормейстера Валерія Регрута, головного художника Ігоря Анісенка, завідувачки оперної трупи Наталії Ютеш, в.о. художнього керівника балету Гаррі Севояна, диригента Ігоря Чернецького, режисера  Павла Кошки, звукорежисера Олександра Незвінського, а також компанії “Agugugu”, які забезпечили відеосупровід концерту: Володимир Ксензицький, Тетяна Ваганова та Інна Попова.

“Український вимір” - ще одна важлива сторінка в історії Одеської національної опери в часи війни. Попри все, театр продовжує творити, рухатись вперед і звертатись до світу мовою музики, мовою мистецтва.

Віримо, що незабаром зможемо зустрічати глядачів офлайн, підіймаючи завісу величної сцени Одеської Опери!

Концерт доступний для перегляду за посиланням: https://youtu.be/ropIsfa6kZ4

Фото Володимира Екимбашяна.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден