Відбувся концерт “Ad libitum. Відлуння бароко”

В продовження циклу концертів класичної музики, 5 червня в Євангелічно-лютеранській церкві св. Павла відбувся концерт “Ad libitum. Відлуння бароко”.

Під орудою заслуженого артиста України Ігоря Чернецького, в концерті взяли участь солісти опери - Марина Наймитенко та Катерина Цимбалюк, солісти оркестру - Володимир Кочнєв та Олександр Мурашко, а також камерний оркестр та хор Одеської Опери. Хормейстер - головний хормейстер театру Валерій Регрут.

“Ad libitum. Відлуння бароко” - це не лише музика. Під час концертів диригент Ігор Чернецький розповів глядачам про історію створення та особливості виконання концертних номерів таким чином готуючи глядачів до слухання та сприйняття кожного твору.

Фото Володимира Екимбашяна.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден