Як живе Театр сьогодні: сюжет BBC News

Журналісти BBC News показали світу, як змінилось життя Одеської Опери, одного з кращих європейських театрів, з початком російської агресії.

Культурна перлина України, Одеський оперний театр, нині оточений барикадами. З початку війни ще донедавна центр культурного життя міста закритий для відвідувачів.

В той самий час всередині театру поступово відновлюється життя: до занять повернулась артисти балету, а солісти опери продовжують відточувати майстерність виконання майбутньої світової прем’єри - опери О.Родіна «Катерина». На перший погляд звичне театральне життя переривається сигналом «Повітряна тривога».

Про те, як живе Театр сьогодні - дивіться у сюжеті BBC News.

Щиро дякуємо журналістам за змістовний сюжет.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден