Захисники україни віддячили одеській опері

Одеська опера продовжує отримувати вітання з Міжнародним Днем театру. Цього разу – це особливо дорогі та значущі для нас віншування, адже – від захисників України, які звертаються до колективу театру із щирими та теплими словами вдячності.

«Дякуємо вам за самовіддану працю, внесок у національно-патріотичне виховання та підтримання морального духу військовослужбовців та членів їх сімей», - надсилає слова вдячності театру Командувач Військово-морських сил Збройних сил України віце-адмірал Олексій Неїжпапа.

«Наші воїни та члени їх родин завжди із задоволенням приймають запрошення та відвідують Одеську оперу…Ваш колектив на мистецькому фронті наближає Перемогу»,- зазначає Командувач повітряного командування «Південь» генерал-майор Дмитро Карпенко.

«Ваша творчість, ваша праця - це те, що зараз допомагає людям проживати цей неймовірно важкий період війни, і особливо це стосується воїнів – захисників України, адже повертає в їх душі спокій, заряджає позитивними емоціями та надає моральних сил!», – звертається до нас Командувач оперативного угрупування військ «Дунай» бригадний генерал Володимир Отрощенко.

Одеська опера щиро вдячна за вітання. Запевняємо вас, шановні наші захисники, що театр і надалі співпрацюватиме з підрозділами Збройних Сил України, даруватиме вам свою творчість, шану та любов!

Разом до Перемоги!!!

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден