ЗАПРОШУЄ АРТ-ПРОСТІР «БЕЛЬЕТАЖ-ІМПРЕЗА»!

Раді повідомити, що в Одеській опері діє мистецька локація - Арт-простір «Бельетаж-імпреза», програма якої відтепер буде анонсована спеціальними афішами.

Арт-простір «Бельетаж-імпреза» - це вишукане, затишне та естетично привабливе місце, територія справжньої творчості у самому серці нашого театру.

На вас чекають різноманітні творчі івенти на будь-який смак для дорослих і маленьких поціновувачів мистецтва: камерні імперези за участі солістів і артистів опери, балету та оркестру, мистецькі вернісажі, освітньо-мистецькі програми тощо.

Квитки на сайті: https://operahouse.od.ua/afisha/

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден