До початку шостого фестивалю мистецтв “Оксамитовий сезон в Одеській опері” залишається 10 днів!

Дорогі друзі!

Через десять днів в нашому театрі починається довгоочікуваний VI фестиваль мистецтв “Оксамитовий сезон в Одеській опері”, який буде проходити з 22 серпня по 15 вересня 2021 року та є одним з наймасштабніших та найпопулярніших оперно-балетних фестивалів півдня України. Цього року він присвячений 30-річчю Незалежності України.

Афіша фестивалю включає унікальні концертні програми, оперу та сценічну кантату-балет. Три ключові драматургічні центри фестивалю: концерт-відкриття «УКРАНА – СВІТУ», головний меседж якого – «ЄДНІСТЬ. ВОЛЯ. НЕЗАЛЕЖНІСТЬ»; балетний гала-концерт Classic & Modern «ОДЕСА. УКРАЇНА. ЄВРОПА», що відбудеться просто неба та фінальний проєкт «КОВЧЕГ УКРАЇНА: МУЗИКА» об'єднають минуле, сьогодення і майбутнє України, «закодоване» у музичному посиланні до сучасників.

Урочисте відкриття фестивалю відбудеться концертною програмою «Україна – світу» (22 серпня, 19.00). Європейський вибір незалежної України широко відкрив двері культурному обміну між українськими і світовими митцями. В оперному гала зібрані кращі українські співаки, що працюють в Україні і в країнах Європи, а також запрошені гості з Республіки Молдова, Республіки Білорусь, Латвії, Чехії.

Друга подія фестивалю (28 серпня, 19.00) – показ опери Дж. Пуччіні «Богема». Прем'єра, що завершувала 211-й театральний сезон, стала яскравим доказом потужної командної співпраці всього колективу театру з міжнародною постановочною групою з Королівств Бельгії та Нідерландів, які разом зробили сучасну версію однієї з найпопулярніших і найулюбленіших опер світового оперного репертуару.

Третя подія фестивалю (29 серпня, 19.00) – сценічна кантата Карла Орффа «Карміна Бурана», прем'єра сезону, що минув. Ще один приклад співтворчості митців Одеської опери з міжнародною постановочною групою, як підтвердження втілення програми інтеграції Одеської опери у європейський культурний контекст.

До участі у програмі фестивалю з концертом «УКРАЇНСЬКА ОДІССЕЯ» (5 вересня, 18.30) запрошено Національний одеський філармонійний оркестр під орудою народного артиста України Хобарта Ерла, який вже 30 років очолює колектив й значно підвищив його професійний рівень.

Незабутній вечір суботи 11 вересня одесити і гості міста зможуть провести на Театральному майдані, насолоджуючись яскравим танцювальним видовищем – балетним гала-концертом Classic & Modern «ОДЕСА. УКРАЇНА. ЄВРОПА».

До участі в урочистому завершенні фестивалю запрошено унікальний проєкт-колаж «КОВЧЕГ УКРАЇНА: МУЗИКА» (15 вересня, 18.30) під орудою всесвітньо відомої запрошеної головної диригентки ОНАТОБ Оксани Линів. Проєкт «КОВЧЕГ УКРАЇНА: МУЗИКА» має стати тим посланням сучасному поколінню українців, що надихає, мотивує пишатися, зберігати та будувати свою Незалежну Батьківщину.

Привітаємо країну разом з Одеською оперою!

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден