І Міжнародний конкурс молодих оперних співаків Одеського національного академічного театру опери та балету

Одеська Опера запрошує молодих співаків до участі у конкурсі!

Міжнародний конкурс молодих оперних співаків, заснований Одеським національним академічним театром опери та балету, проводиться один раз на два роки. Конкурс проводитиметься з 21 по 26 червня 2022 року у Театрі, окремо серед співаків та співачок всіх голосових категорій, громадян України та інших країн, які мають вищу освіту відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) без вимог до стажу роботи. Віковий ценз для учасників Конкурсу від 25 до 35 років на момент проведення Конкурсу.

Головна мета Конкурсу:

  • популяризація та збереження кращих зразків української та світової оперної спадщини та традицій вітчизняного виконавського мистецтва;
  • знайомство з кращими солістами-вокалістами України та світу, встановлення творчих контактів, обмін досвідом;
  • підвищення рівня виконавської майстерності і сценічної культури виконавців;
  • привернення уваги громадськості до сфери академічного оперного мистецтва;
  • сприяння інтеграції національного мистецтва у світовий культурний простір та розширення міжнародних культурних зв’язків.

Конкурс проводиться в три тури відповідно:

  • I тур – 21 – 22 червня 2022 р.
  • II тур – 23 – 24 червня 2022 р.
  • III тур – 25 червня 2022 р.

Гала-концерт переможців – 26 червня 2022 р.

Проведення Конкурсу передбачає: церемонію відкриття; конкурсні прослуховування; прес-конференції, круглі столи, майстер-класи, творчі зустрічі з діячами музичного та театрального мистецтв; урочисту церемонію нагородження та заключний концерт переможців.

Переможці конкурсу отримують премії та дипломи. Володарі Гран-прі і лауреати ІІІ туру, можуть отримати запрошення від Одеського національного академічного театру опери та балету виконати одну з головних партій в спектаклях поточного репертуару. Театр може запросити лауреатів Конкурсу виступити протягом 2022 – 2023 років в оперних виставах, концертах на умовах, визначених Театром.

Для участі у Конкурсі претенденти надають пакет документiв та копію документа про оплату реєстраційного внеску (детальнiше – дивіться у «Положеннях» конкурсу, додатки до положення будуть надані найближчим часом) на електрону адресу konkursodopera@gmail.com не пізніше 20 травня 2022 року.

Докладніше - за посиланням.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден