В театрі пройшла пресконференція щодо VI фестивалю мистецтв “Оксамитовий сезон в Одеській опері”

Шiсть знакових прем'єрних подій у програмі VI Міжнародного фестивалю мистецтв «Оксамитовий сезон в Одеській опері». Оперний фестиваль в Одесі присвячений 30-річчю Незалежності України i вiдбудеться з 22 серпня по 15 вересня. У фестивальних подіях візьмуть участь близько 800 митців українського і світового театру опери і балету. Про програму розповіли організатори фестивалю на прес-конференції в Одеському національному академічному театрі опери та балету.

«Незалежнiсть у нашому ДНК. Саме тому фестиваль «Оксамитовий сезон» — це звернення мовою музики, пісні, танцю до різних поколінь з посланням пишатися історією і культурою України», — зазначила на пресконференції генеральна директорка театру Надія Бабiч. Вона зауважила, що підготувати такий потужній музичний форум на самому початку нового 212-го сезону театру — це велика відповідальність i творчі зусилля всього колективу.

Відкриває фестиваль 22 серпня гала-концерт «Україна - світу», в якому візьмуть участь кращі виконавці національних оперних театрів України, а також зіркові виконавці з Молдови, Чехії, Білорусі та інших країн. Під час концерту вперше пролунає одна з арій майбутньої нової постановки театру, опери «Катерина» сучасного українського композитора Олександра Родіна. 28 серпня буде представлена опера Джакомо Пуччіні «Богема», 29 серпня на сцені театру — балет-кантата Карла Орфа «Carmina Burana», це міжнародна постановка хореографа-постановника Герарда Мостерда з Бельгії. 5 вересня — концерт «Українська Одіссея», до участі у програмі фестивалю запрошено Національний Одеський філармонійній оркестр під керівництвом народного артиста України Хобарта Ерла.

11 вересня – балетний гала-концерт Classic & Modern «Одеса. Україна. Європа» на Театральнiй площi. У програмі – фрагменти з найпопулярніших класичних балетів, сучасні балетні композиції на музику українських композиторів і прем’єра «Болеро» Моріса Равеля у постановці Георгія Ковтуна.

Завершиться фестиваль 15 вересня унікальним проектом «Ковчег України: музика» під керівництвом запрошеної диригентки зі світовою славою Оксани Линів. Особливістю проекту є як кількість виконавців, задіяних на сцені — 164 людини, так і широкий діапазон вокальних жанрів, представлених ними.

Учасники прес-конференції — завідувач балетною трупою Гаррі Севоян, головний хормейстер Валерій Рекрут — розповіли про процес роботи над балетом-кантатою. Помічниця генерального директора зі зв'язків з громадськістю Людмила Сергійчук звернула увагу медіа на ще одну подію, за участю трупи театру — опен-ейр на Потьомкінських сходах 23 серпня, на честь Дня Прапора.

Журналісти одеських медіа змогли також познайомитися з репетиційним процесом в залі, який завжди радий своїм глядачам.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден